Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı
image

T.C.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

TÜRKİYE YAZMA ESERLER KURUMU BAŞKANLIĞI

SÖZLEŞMELİ 4/B PERSONEL ALIMI (KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ İLE DESTEK PERSONELİ) 7. YEDEK SONUÇ İLANI

 

Başkanlığımızda istihdam edilmek üzere 08.12.2022 tarihinde ilan edilen 34 adet 4/B Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli (Temizlik Görevlisi), Destek Personeli (Teknisyen) pozisyonları için 10.01.2023 tarihinde açıklanan sonuçlarda asıl sıralamada olup; belirtilen süre içerisinde başvurusunu yapmayanların yerine yedek sıralamada olan ve sözleşme hakkı kazanan adaylara ait liste yayımlanmıştır.

Yerleştirilen adayların aşağıda belirtilen belgeleri 05.05.2023 günü mesai bitimine kadar Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Personel ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Süleymaniye Mahallesi Kanuni Medresesi Sokak No:1 Fatih/İSTANBUL adresine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları zorunludur. Posta yoluyla yapılan başvurularda aşağıda belirtilen belgelerin son başvuru tarihi mesai bitimine kadar Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Personel ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikme nedeniyle son başvuru tarihinden sonra ulaşan başvurular işleme konulmayacaktır.

 

NOT: Başvuru evraklarını belirtilen tarihler arasında teslim eden adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması süreci başlatılacak olup, atamaya engel bir durumu bulunmayanlar resmi adreslerine tebligat yapılmak suretiyle görevlerine başlatılacaklardır.

Not: Belirtilen süreler içinde başvuruda bulunmayan veya aranılan niteliklere sahip olmadığı tespit edilen adayların ataması yapılmayacak ve sırasıyla yedek adaylara müracaat edilecektir.

 

*Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 


 

KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ

 

DESTEK PERSONELİ ( TEKNİSYEN )

 

İSTENEN BELGELER