Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı
image

T.C.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

TÜRKİYE YAZMA ESERLER KURUMU BAŞKANLIĞI

4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI (KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ İLE DESTEK PERSONELİ) 3. YEDEK SONUÇ İLANI


            4/B Sözleşmeli Personel Alımı (Koruma ve Güvenlik Görevlisi İle Destek Personeli alımı kapsamında 11.12.2023-25.12.2023 tarihleri arasında KPSS puanı ile gerçekleştirilen başvurular sonucunda atanmaya hak kazanan asil adayların listesi 29.12.2023 tarihinde açıklanmış olup belirtilen süre içerisinde başvurusunu yapmayanların yerine yedek sıralamada olan ve sözleşme hakkı kazanan adaylara ait liste yayımlanmıştır.

            Yerleştirilen adayların aşağıda belirtilen belgeleri 11.03.2024 günü mesai bitimine kadar Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Personel ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Süleymaniye Mahallesi Kanuni Medresesi Sokak No:1 Fatih/İSTANBUL adresine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları zorunludur. Posta yoluyla yapılan başvurularda aşağıda belirtilen belgelerin son başvuru tarihi mesai bitimine kadar Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Personel ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikme nedeniyle son başvuru tarihinden sonra ulaşan başvurular işleme konulmayacaktır.

            Atamaya esas belgelerini teslim etmeyecek adayların, nüfus cüzdanlarının önlü arkalı fotokopisi ekli olarak feragat dilekçesi yazarak Başkanlığımız  adresine posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.


DESTEK PERSONELİ ( TEMİZLİK PERSONELİ )


DESTEK PERSONELİ ( TEKNİSYEN)


İSTENEN BELGELER